Příběh Rambo I.

15. srpna 2009 v 21:04 |  Rambo 1
Válečný veterán John Rambo (Sylvester Stallone) hledá přítele, se kterým bojoval ve Vietnamu. V jednom z malých městeček ho zastaví šerif Teasle a bezdůvodně ho vykáže z města. Když veterán neuposlechne, šerif jej odveze na policejní stanici, kde ho se svými muži začne týrat.

Kruté zacházení připomene Rambovi mučení ve vietnamském zajetí, což v něm probudí instinkty bojovníka. Než si policisté uvědomí, s kým mají tu čest, zneškodní Rambo posádku policejní stanice a prchá do hor. Rozzuřený šerif rozpoutá na uprchlíka štvanici, aniž by tušil, že si nabral větší sousto, než jaké je schopen zvládnout.

Rambo byl totiž příslušníkem elitních Zelených baretů a parta provinčních policistů, ani narychlo povolaná Národní garda mu rozhodně nemohou být rovnocennými soupeři. Nemají totiž proti "profíkovi", cvičenému právě pro takový boj, žádnou šanci. Rambo se ukryje v horách , kde ho chtějí chytit ,ale Rambo se nedává všichni si myslí , že Rambo už je dávno mrtven až na Trautmana , který v Rambovi doufá , protože Rambo byl v jeho jednotce . Rambo nakonec kanalizací se dostane zpátky do města , přepadne vojenský kamión se s braněmi . Potom Rambo ve měste všechno zapaluje a pomstí se šerifovi Teaslemu . Rambo se nakonec vzdá .
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Který ze série filmů o Rambovi se vám nejvíce líbil ?

Rambo I. 41.9% (104)
Rambo II. 21% (52)
Rambo III. 13.3% (33)
Rambo IV. 23.8% (59)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama