Milo Ventimiglia (Balboa jr.)

28. února 2007 v 15:39 | Barycek |  Herci

Herec

Datum narození:08.07.1977Místo narození:Anaheim, Kalifornie, USAZnamení:Rak
Milo Ventimiglia se narodil a vyrůstal v Kalifornii. Již v osmi letech se rozhodl, že vyhraje Oskara. O deset let později - poté, co si na střední škole zahrál v řadě her - získal stipendium na letní program prestižní sanfranciské školy, Americké divadelní konzervatoře (A.C.T.). Následně se vrátil do jižní Kalifornie a vstoupil na UCLA (Kalifornská univerzita v Los Angeles), kde se zaměřil na divadlo. Během této doby se mu podařil jeho profesionální herecký debut v seriálu "The Fresh Prince of Bel-Air". Krátce poté se zviditelnil i v krátkém filmu "Must Be the Music".

Za posledních pět let Milo zaujal diváckou pozornost ve filmu, v televizi a také v divadle. Na velkém plátně se objevil v nezávislých filmech "\'Massholes" a "Sheer Bliss" či v krátkém filmu "Nice Guys Finish Last". Na televizní obrazovce si opakovaně zahrál v seriálu "Opposite Sex" a hostoval v seriálech jako je "C.S.I.", "Promise Land" či "Sabrina, the Teenage Witch".

Milo Ventimiglia rád surfuje, také jezdí na skateboardu a snowboardu. Věnuje se taktéž charitě. Na začátku července 2006 se rozešel s přítelkyní Alexis Bledel.Chodili spolu 3 a půl roku. Na začátku září 2006 se dali znovu dohromady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbil Rocky VI ?

Mega 76.8% (407)
Dobrý 9.4% (50)
Dá se 3.2% (17)
Neviděl jsem ho 8.1% (43)
Zabloudil sem 2.5% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama