Listopad 2006

Rocky

30. listopadu 2006 v 16:33 | pan X |  FotoGalerie

Rocky IV.

30. listopadu 2006 v 16:24 | Carl |  Díly
Ve čtvrtém díle se utal s Ivanem Dragem . Rocky už pouze boxuje se svým kamarádem Apollem Creedem . Poté co do Ameriky přiletěl Ivan Drago , Apollo chtěl celému světu dokázat , že umí ještě boxovat , ale vybral si špatného soupeře . Všichni si mysleli , že Apollo jašně vyhraje nikdo nedával Dragovi šanci . Realita byla , ale jiná . Drago při zápase Apolla zabil . Rocky je donucen svým svědomím Apolla pomstít , a proto Draga vyzívá .Utkání se koná v Sovětskám svazu . Rocky tvrdě trénuje na Sibiři . Na začátku to vypadá , že Rocky prohraje , ale v průběhu utkání se začne karta obracet . Rocky nakonec vyhrál a pomstil smrt Apolla .
Premiéra v USA : 27.11.1985
Premiéra v ČR : 1.1.1990
Celková tržba : 127 miliónů $

Rocky VI.

30. listopadu 2006 v 16:08 | Homer Jay S. |  Díly
Rocky Balboa je nyní padesátiletý vdovec, který provozuje malou restauraci ve Philadelphii. Mezitím se do vrcholu v boxerském ringu dostává Mason "Čára" Dixon, který vyhrává ve své váhové kategorii co může. A Rocky začne pociťovat, že by se mohl ještě jednou ke svému životnímu sportu vrátit... Samo sebou musí opět poslouchat, že na to nemá , ale tvrdě se připravuje na zápas . Dosáhne toho , že mu lidé začnou dávat šance a podporují ho . Zápas probíha nečekaně dobře , Rocky několikrát sraží Dixona k zemi , ale on Rockyho taky . Rocky vydrží až do konce . Prohrál až na body o bod , ale Rockymu to je stejně jedno dokázal co chtěl vydržel až do konce , série prakticky končí jak taky začína .

Rocky III.

26. listopadu 2006 v 15:33 | Homer Jay S. |  Díly
Ve trojce se Rocky utká s nejagresivnějším soupeřem Clubber Lande . Rocky se mu vyhýbá , ale jen do té do doby než ho urazí . Mickey mu radí , že prohraje , ale Rocky si věří . V den utkání mu zemře jeho trenér . Rocky , ale musí se utkání zúčastnit . Ve 2.kole je K.O . Rocky chce s boxem skončit , ale na scéně se ukazuje Apollo Creed a vyzívá Rockyho aby boxoval ještě jedno utkání . Rocky začne s Apollem trénovat a nakonec vyhrál . Stal se opět mistrem světa v těžké váze .
Premiéra v USA : 28.5.1982
Premiéra v ČR :1.1.1990
Celková tržba : 124 miliónů $